Nuripaşa Halı Alanlar

Nuripaşa Halı Alanlar

Değerli müşterilerimiz şuanda ziyaretçisi olduğunuz sitemiz hakkında sizlere bir kısa açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle sitemizin Adresi sizleri yanıltmasın… Sadece eski ve antika halıların alım satım işleri yapılmakta sanılmasın. Çünkü Firmamız 23 yılı aşkın bir süredir. İkinci el eşya ve Antika obje Alım satım işleri ile uğraşmaktadır. Bu sebep yüzünden hazırlamış olduğum bu metini dikkatle okuyarak! Firmamızın… sunmuş olduğu tüm olanaklardan faydalana bilir ve aile bütçenize hızlı bir nakit akışı sağlayabilirsiniz.

Genellikle Hafifliği ve Kolay temizlenesi olduğundan! Makine halısı kullanımı tercih edildiğinden el dokuması ve yün halıların kullanımına pek sıcak bakılmamaktadır. bu sebepten yıllar önce sarıp kapı arkalarında duvarlara dayayarak  kaldırdığınız tüm eski halılarınızı değerindeki fiyatlar ile satabilirsiniz. Bu sayede evinizde! yer açmış olacaksınız. Aynı samanda da kapı arkaları daha kullanışlı olacak ve temizlemesi de daha kolay olacak.

Zeytinburnu ilçesinin Tüm semtlerinde oldu gibi… Nuripaşa semtinde de hizmet veren firmamızı arayarak aynı gün içinde randevu oluşturup halılarınızı satabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *