Blog

Gümüş Alanlar | İstanbul Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar | İstanbul Gümüş Alanlar

Gümüş nedir ? Doğada bulunan Periyodik cetvel üzerinde AG simgesi ile tanımlanan iletken bir doğal kaynak ürünüdür! Alışımları yoğun olduğu için Ağır bir kütleye sahip olduğundan. Genellikle süs eşyası veya Çatak, Kaşık ve Bardak takımı şeklinde çalışmalar yapılmaktadır… Çoğunlukla teknolojik ürünlerin içinde tel ve kablo olarak kullanılsada! Daha büyük objelerin çerçevesi ve tepsi gibi parkalığı göz alan ürünlere dönüştürülerek ev dekorasyon ürünleri olarak sergilenmektedir…

Firmamız eski yeni tüm gümüş eşya ve objelerin alım satım işlerini yapmaktadır. Evinizde yada ofisinizde bulunan tüm gümüş eşyalar için… Günlük kur üzerinden ödeme yapılır. Kendi evinizde eşyalarınızın çokluğu arasında sıkışıp kaldığınızı! düşünüyorsanız tüm ikinci el eşyalarınızı da değerinde fiyatlar ve nakit ödemeler ile kapınızdan teslim alıyorsuz. Eski yeni gümüş bakır veya diğer ev eşyalarınızın satışı konusunda sizlere tam destek vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Aslında İstanbul’da ikamet ettiğimiz için sürekli istanbuldan alış veriş yapsakta. Gümüş eşyalartnızın Ağırlıklarına göre Türkiye’nin Çeşitli illerinden de Gümüş alımı yaptığımız vakıftır.